Udruga Holos organizira online predavanje pod nazivom „Kako pomoći djeci da spavaju bolje?“ u sklopu godišnje manifestacije Rijeka psihologije. Predavanje će održati naš kolega Ivan Zečević preko zooma 20. veljače 2021. godine od 11.00 do 12.30 sati. Predavanje je namijenjeno roditeljima i stručnjacima koji rade s djecom.

Na predavanju će se iznijeti neki od najčešćih problema sa spavanjem kod djece od 1 do 18 godina poput nesanice, narkolepsije, noćnih mora i specifičnih strahova povezanih sa spavanjem (primjerice strah od mraka). Također, na predavanju će se razgovarati o tehnikama koje roditelji i stručnjaci mogu koristiti kako bi poboljšali spavanje kod djece. Posebna pažnja bit će posvećena djeci s posebnim potrebama. Na kraju predavanja je predviđena mogućnost za postavljanje pitanja predavaču.

Svi zainteresirani trebaju svoje sudjelovanje potvrditi na e-mail: psihologzecevic@gmail.com.

Categories:

Tags:

No responses yet

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *