Udruga Holos organizira predavanje o poremećajima spavanja kod žena koje su preboljele ili trenutno boluju od karcinoma dojke. Predavanje će u sklopu manifestacije Rijeka psihologije održati i ove godine naš kolega psiholog i kognitivno bihevioralni terapeut Ivan Zečević preko zooma u subotu 19. veljače 2022. godine od 11.00 do 12.00 sati.

Predavanje je namijenjeno ženama koje su preboljele ili boluju od karcinoma dojke, njihovim bližnjima i stručnjacima koji rade s ovom populacijom. Sudionicima predavanja će se nastojati  približiti posljedice psiholoških, bihevioralnih i tjelesnih učinaka karcinoma na sam proces spavanja. Uz navedeno, sudionici će saznati osnovne informacije o kognitivno-bihevioralnoj terapiji nesanice (KBT-I), specifičnostima terapije za ovu populaciju, učinkovitosti navedene intervencije te dostupnim savjetima i intervencijama koji se mogu primjenjivati u svakodnevnom životu.

Link za predavanje dostupan je na: 

https://us02web.zoom.us/j/82826368215?pwd=MC8wWjQxaFZhRUxLUDh0V3k1eXpSQT09

Categories:

Tags:

No responses yet

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *